Naruto-Tr-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimi Ga Nozomu Eien

2 posters

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Kimi Ga Nozomu Eien

Mesaj  Haku Momiji Ptsi Ara. 15, 2008 5:00 pm

Adı: Kimi ga Nozomu Eien

Diğer Adları: Rumbling Hearts

Türü: TV Serisi

Bölüm Sayısı: 14

Kategori:
Drama, Romantik,

Yılı:
2003

Web Sitesi: http://www.kiminozo.com/

Yapımcı: Studio Fantasia, Media Factory, Lantis, Age

Tanıtım ~~
Başta, Takayuki Narumi, Mitsuki Hayase'nin sadece arkadaşı olmuştur çünkü Mitsuki'nin en iyi arkadaşı Haruka Suzumiya Takayuki Narumi'den hoşlanıyordur.Ama ne yazıkki Mitsuki'de içten içe ona hisler besliyordur.Sonra bir gün, Haruka, Takayuki'ye ilanı aşk eder.Onun duygularını kırmak istemeyen Takayuki, onla çıkmayı kabul eder.İşler iyice kötüye gitmeye başlamıştır çünkü Mitsuki bu işten hiçte hoşlanmıyordur.

Takayuki Narumi ->
Kibar, kimseyi kırmayı düşünmeyen, düşünceli bir kişiliği vardır. Fakat Haruka'yı mı yoksa Mutsuki'yi mi seviyor ona pek de karar veremiyor. Sessiz ve kimsenin canını sıkmamayı tercih eden bir gençtir.

Haruka Suzumiya -> Çok utangaç ve Takayuki'ye aşık olan bir kızdır. Kendisi oldukça kibar ve kırılgan olan bir yapısı ve korkakça davranan birisidir fakat Takayuki'yi bütün kalbi ile sevmektedir.

Mitsuki Hayase ->
Haruka'nın en iyi arkadaşıdır. Aynı zamanda Takayuki'ye yanıktır fakat arkadaşının Takayuki'ye olan aşkı büyük olduğunu görünce onu üzmek istemeyerek Takayuki ile Haruka'nın arasını yapmıştır.

Bölümler ~~
01 "Episode One - Friends to lovers" - "Dai Ichi Wa"
02 "Episode Two - Waiting" - "Dai Ni Wa"
03 "Episode Three - Moving On" - "Dai San Wa"
04 "Episode Four - Betrayed by Love" - "Dai Yon Wa"
05 "Episode Five - Lead Astray" - "Dai Go Wa"
06 "Episode Six - Wishing" - "Dai Roku Wa"
07 "Episode Seven - Always Second Thoughts" - "Dai Nana Wa"
08 "Episode Eight - Old Scars are New" - "Dai Hachi Wa"
09 "Episode Nine - Unraveling" - "Dai Kyū Wa"
10 "Episode Ten - Impulses" - "Dai Jū Wa"
11 "Episode Eleven - Where the Blame Lies" - "Dai Jū-ichi Wa"
12 "Episode Twelve - Friends to Enemies" - "Dai Jū-ni Wa"
13 "Episode Thirteen - The Past Will Catch Up" - "Dai Jū-san Wa"
14 "Final Episode - Mayauru's Gift" - "Saishū Wa"

Bir Kaç Resim ~~
Spoiler:

Kaynak: http://www.manga.gen.tr/anime.php?anime=847

Benim Yorumlarım ~ Gayet hoşuma giden bir animedir. Gerektiği yerde insanı duygulandırıp ağlatabilir, yani en azından ben ağlamıştım Rolling Eyes Çizimleir çok hoşuma gitti; ayrıca konusuda beni aşırı derecede sardığı için ne kadar hiç bitmemesini istesemde bitti işte xD
Haku Momiji
Haku Momiji
Akatsuki
Akatsuki

Kadın
Klan : Kirigakure // Haku
Rank : LvL: 48 // Rank: Akatsuki

Kişi sayfası
HP HP:
Kimi Ga Nozomu Eien Leftbarbleuevu1400/400Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (400/400)
Chakra Chakra:
Kimi Ga Nozomu Eien Left_bar_bleue300/300Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (300/300)
Ryo:
Kimi Ga Nozomu Eien Left_bar_bleue1000/999999999999Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (1000/999999999999)

Kimi Ga Nozomu Eien Empty Geri: Kimi Ga Nozomu Eien

Mesaj  SaSUkE_KuN Perş. Ocak 01, 2009 11:12 pm

teşekkürler
SaSUkE_KuN
SaSUkE_KuN
Kazekage
Kazekage

Erkek
Klan : Uchiha

Kişi sayfası
HP HP:
Kimi Ga Nozomu Eien Leftbarbleuevu1520/520Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (520/520)
Chakra Chakra:
Kimi Ga Nozomu Eien Left_bar_bleue520/520Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (520/520)
Ryo:
Kimi Ga Nozomu Eien Left_bar_bleue5000/999999999999Kimi Ga Nozomu Eien Empty_bar_bleue  (5000/999999999999)